Adresas
Savanorių pr. 65A, III aukštas, LT-03150, Vilnius
Dirbame I-V 9:00 – 18:00 val.

Apie Mus

Apie mus

15+ Metų Patirtis

OnHome yra 15-20 metų patirtį sukaupusių gyvenamųjų namų statybos, inžinerijos ir apdailos specialistų susivienijimas.

Įsikūrėme siekdami paprasto tikslo – parodyti, kad profesionaliai valdomos statybos su laiko patikrintais partneriais yra kokybiškesnės, greitesnės ir pigesnės nei saviveikla. Šitaip sukuriame aiškią vertę klientams, partneriams ir sau.

Su kiekvienu projektu dirbame individualiai: analizuojame situaciją, randame geriausią kainos ir kokybės santykį, ieškome rizikų ir užbėgame joms už akių.

Gerbiame kliento viziją, bet visada parodome ilgaamžiškesnius, lengviau prižiūrimus ar tvaresnius sprendimus, tariamės su architektais, dizaineriais, inžinieriais, konstruktyvo specialistais.

Mūsų galimybės

Statome namus tarsi sau. Suteikiame 20 m. garantiją.

1.

Įsigiliname

Įsigilinę į kliento poreikius, kiekvieno naujo projekto imamės kaip asmeninio.

2.

Planuojame

Statybą pradedame tik tada, kai yra parengtas išsamus įgyvendinimo planas.

3.

Projektuojame

Tobuliname parengtus projektus tol, kol jie atliepia visus kliento poreikius.

4.

Įgyvendiname

Kiekvieną svajonių namą pastatome ir įrengiame nuo brėžinio iki įkurtuvių dienos.

Mūsų devizas

Nuo Projekto
Iki Rakto

D.U.K.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Mano dėdė - puikus dažytojas. Ar galite dirbti su juo?

Individualiais atvejais, pagal mūsų nustatytą planą, tikrai galime į projektą įtraukti jūsų rekomenduotus specialistus ar tiekėjus.

Aš pats namą pasistatysiu geriau ir pigiau?

Tik teoriškai. Mes matome tiek bendrą vaizdą, tiek pavienius darbus, turime artimus ryšius su specialistų komandomis ir geresnes sąlygas iš tiekėjų. Todėl tiksliai suplanuosime darbus ir sąmatas, preciziškai juos įgyvendinsime, neturėsime medžiagų trūkumo ar prastovų. Dėl to projektą įgyvendinsime greičiau, geriau, be netikėtumų ir pigiau.

Ar būtina turėti namo projektą?

Paprastai dirbame su kliento projektu, tačiau jei jo neturite – kreipkitės, suvesime su patikimais partneriais.

Visi sako, kad dirba su kokybiškomis medžiagomis. Kuo tikėti?

Mes dirbame tiek su kokybiškomis, tiek su kliento pasirinktomis, tiek su optimaliomis medžiagomis. Pagrindinis niuansas yra kompetencijos. Tarkime, graduota mediena stogams nereikalauja ypatingų įgūdžių, bet jos kaina yra 2-3 kartus didesnė nei standartinės medienos, su kuria ne kiekvienas meistras moka elgtis. Todėl jums gali būti siūloma tikrai kokybiška, bet kartu meistrui patogiausia medžiaga. Mes turime partnerių, komandų ir brigadų su rinkoje retomis kompetencijomis, leidžiančiomis rinktis optimaliausius variantus.

Kiek galime nukrypti nuo projekto?

Minimaliai. Konstruktorius skaičiuoja apkrovas, todėl be projektuotojo žinios nukrypimai iš esmės neįmanomi. Tačiau su partneriais galime padėti optimizuoti ir koreguoti jūsų projektus.

Noriu tvaraus, sveiko, ekologiško, perdirbamo namo.

Esant galimybei, visada siūlome sveikesnius, tvaresnius, ekologiškesnius, lengviau perdirbamus, paprasčiau prižiūrimus sprendimus. Tikime, kad sveikesnis ir tvaresnis namas yra ne tik akivaizdi nauda sau ir aplinkai, bet ir geriau išlaiko ir augina vertę.

Medžiagų gamintojai

Dirbame tik su patikimais tiekėjais

Medžiagų gamintojai su kuriais bendradarbiaujame statant gyvenamuosius namus. Naudojame tik laiko patikrintas ir aukštos kokybės medžiagas.

Kontaktai

Svajonių namai kokybiškai,
už teisingą kainą ir laiku?

Renatas Masialskis
Direktorius
renatas@onhome.lt
+37069147120

Vilius Stanionis
Darbų vadovas
vilius@onhome.lt
+37067389684

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šią svetainę sutinkate, kad naudosime slapukus.