Adresas
Savanorių pr. 65A, III aukštas, LT-03150, Vilnius
Dirbame I-V 9:00 – 18:00 val.

Kontaktai

Svajonių namai kokybiškai, už teisingą kainą ir laiku?

Direktorius
Renatas Masialskis

Telefonas
+37069147120

El. paštas
renatas@onhome.lt

Darbų vadovas
Vilius Stanionis

Telefonas
+37067389684

El. paštas
vilius@onhome.lt

Mūsų adresas

Savanorių pr. 65A, III aukštas
LT-03150, Vilnius

Dirbame I-V
9:00 – 18:00 val.

Socialiniai tinklai


  * čia galite pridėti papildomus failus iki 15MB

  D.U.K.

  Dažniausiai Užduodami Klausimai

  Mano dėdė - puikus dažytojas. Ar galite dirbti su juo?

  Individualiais atvejais, pagal mūsų nustatytą planą, tikrai galime į projektą įtraukti jūsų rekomenduotus specialistus ar tiekėjus.

  Aš pats namą pasistatysiu geriau ir pigiau?

  Tik teoriškai. Mes matome tiek bendrą vaizdą, tiek pavienius darbus, turime artimus ryšius su specialistų komandomis ir geresnes sąlygas iš tiekėjų. Todėl tiksliai suplanuosime darbus ir sąmatas, preciziškai juos įgyvendinsime, neturėsime medžiagų trūkumo ar prastovų. Dėl to projektą įgyvendinsime greičiau, geriau, be netikėtumų ir pigiau.

  Ar būtina turėti namo projektą?

  Paprastai dirbame su kliento projektu, tačiau jei jo neturite – kreipkitės, suvesime su patikimais partneriais.

  Visi sako, kad dirba su kokybiškomis medžiagomis. Kuo tikėti?

  Mes dirbame tiek su kokybiškomis, tiek su kliento pasirinktomis, tiek su optimaliomis medžiagomis. Pagrindinis niuansas yra kompetencijos. Tarkime, graduota mediena stogams nereikalauja ypatingų įgūdžių, bet jos kaina yra 2-3 kartus didesnė nei standartinės medienos, su kuria ne kiekvienas meistras moka elgtis. Todėl jums gali būti siūloma tikrai kokybiška, bet kartu meistrui patogiausia medžiaga. Mes turime partnerių, komandų ir brigadų su rinkoje retomis kompetencijomis, leidžiančiomis rinktis optimaliausius variantus.

  Kiek galime nukrypti nuo projekto?

  Minimaliai. Konstruktorius skaičiuoja apkrovas, todėl be projektuotojo žinios nukrypimai iš esmės neįmanomi. Tačiau su partneriais galime padėti optimizuoti ir koreguoti jūsų projektus.

  Noriu tvaraus, sveiko, ekologiško, perdirbamo namo.

  Esant galimybei, visada siūlome sveikesnius, tvaresnius, ekologiškesnius, lengviau perdirbamus, paprasčiau prižiūrimus sprendimus. Tikime, kad sveikesnis ir tvaresnis namas yra ne tik akivaizdi nauda sau ir aplinkai, bet ir geriau išlaiko ir augina vertę.

  Mes naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šią svetainę sutinkate, kad naudosime slapukus.